ul. Pilotów 6B, 80-180 Kowale
Telefon: +48 793 009 990

Serdecznie witamy Cię na stronie internetowej naszej firmy.

Jesteśmy nowoczesną i profesjonalną firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w naprawie, sprzedaży i regeneracji skrzyń biegów. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, które umożliwia nam indywidualną i fachową pomoc uszkodzonym skrzynią biegów. Nasza obecność od kilku lat na rynku wykształtowała nasze indywidualne podejście do każdego z Klientów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że perfekcyjnie zajmiemy się Twoją zniszczoną skrzynią biegów.

Nasi mechanicy, których charakteryzuje wysoka precyzja i doświadczenie w mechanice skrzyń biegów fantastycznie . Wielu z naszych mechaników naprawiło kilkaset skrzyń biegów w swojej karierze. Jesteśmy w stanie rozpoznać każde, nawet wyjątkowo niespotykane uszkodzenia skrzyń biegów. Mamy wypracowane metody, które pozwalają wydłużyć żywotność działania skrzyń biegów*. Regenerowane przez nas skrzynie biegów posiadają 2 lata gwarancji BEZ LIMITU kilometrów.

Problem ze skrzynią biegów?
Odwiedź nas: ul. Pilotów 6B, Kowale

Zajmujemy się naprawą skrzyń biegów

Naprawimy, doradzimy. Kompleksowo zajmiemy się Twoją skrzynią biegów. Nie ma rzeczy, które mogą nas zaskoczyć. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną regeneracją i naprawą skrzyń biegowych.