ul. Pilotów 6B, 80-180 Kowale
Telefon: +48 793 009 990

Skrzynie biegów to nasza specjalność

Jesteśmy nowoczesną i profesjonalną firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w naprawie, sprzedaży i regeneracji skrzyń biegów. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, które umożliwia nam indywidualną i fachową pomoc uszkodzonym skrzynią biegów. Nasza obecność od kilku lat na rynku wykształtowała nasze indywidualne podejście do każdego z Klientów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że perfekcyjnie zajmiemy się Twoją zniszczoną skrzynią biegów.

Doświadczony zespół

Nasi mechanicy, których charakteryzuje wysoka precyzja i doświadczenie w mechanice skrzyń biegów fantastycznie poradzą sobie z każdym rodzajem skrzyni. Wielu z naszych mechaników naprawiło kilkaset skrzyń biegów w swojej karierze, dlatego jesteśmy w stanie rozpoznać każde, nawet wyjątkowo niespotykane uszkodzenia skrzyń biegów.

Mamy wypracowane odpowiednie i niestandardowe metody, które pozwalają wydłużyć żywotność działania skrzyń biegów. Zapraszamy do kontaktu

Konkurencyjne ceny

Fachowy serwis

Rzetelne podejście

Gwarancja

Ger-Box skrzynie

Nasz zespół

Najczęściej polecaną firmą zajmującą się naprawą i regeneracją skrzyń biegów w Trójmieście jest właśnie Ger-Box. Jakość oferowanych usług, ale także zespół doświadczonych mechaników, którzy pracują w Ger-Box sprawiają, że jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się skrzyniami biegów w całym Trójmieście.

Nie boimy się wyzwań, ponieważ na swojej pracy znamy się jak mało kto, a zadowoleni klienci są dla nas najlepszą motywacją i sukcesem.

Regeneracja skrzyń biegów Gdańsk

W czym możemy pomóc?

Nasz doświadczony zespół mechaników z przyjemnością pomoże Ci jeśli masz zepsutą skrzynię biegów lub ta wymaga pielęgnacji bądź renowacji z różnych względów. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasze doświadczenie zdobywane latami, z pewnością pozwoliło nam na gromadzenie praktycznych umiejętności, które pozwalają nam na naprawę nawet bardzo uszkodzonych skrzyń biegów w Trójmieście.

W przeciągu wielu lat, opracowaliśmy specjalne i unikatowe standardy i rozwiązania, które pozwalają wydłużyć żywotność Twojej skrzyni biegów. Wiemy, że wymiana, czy zakup nowej skrzyni biegów, szczególnie tej automatycznej to bardzo wysoki koszt, dlatego wszystkim naszym Klientom oferujemy o wiele tańszą naprawę lub renowację skrzyni biegów. Jest to bardzo dobry sposób, aby skrzynia biegów w Twoim aucie funkcjonowała jeszcze przez wiele długich lat. Zapraszamy do kontaktu.